
Плівка 170 мкм 3х100 м. з УФ стабілізатором поліетиленова 12 місяців
10 560 ₴
- Немає в наявності
- Код: пуф0020
+380 (66) 519-07-77
- +380 (50) 730-60-73
- +380 (67) 237-50-52
- +380 (67) 527-07-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Багаторічна теплична поліетиленова плівка ТМ "Shadow" виробляється з первинного ПВТ (поліетилен високого тиску).
Під час виготовлення тепличної плівки спеціального призначення, крім UV-стабілізатора, додається антифог і поглинач інфра-червоного випромінювання. Під час експлуатації таких плівок водяна пара конденсується на поверхні у формі тонкого водяного шару, не впливаючи на проходження світла, зникає ймовірність опіків рослин через «ефект лінзи» проходження сонячних променів через краплі конденсату).
ІЧ-поглинач запобігає втраті довгохвильового інфрачервоного випромінювання дає змогу підтримувати всередині теплиці рівномірний температурний режим (особливо вночі) і захищати рослини, які чутливі до перепадів температур. Плівка характеризується високою стійкістю до атмосферних впливів і ультрафіолетового випромінення.
Жовта плівка з додаванням 1% UV стабілізатора (Гарантійний термін експлуатації 12 місяців) в наявності за найкращою ціною від виробника.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Shadow |
| Країна виробник | Україна |
| Вага | 44 кг |
| Кількість метрів в рулоні | 100 м |
| Товщина плівки | 170 мкм |
| Ширина | 3 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал покриття | Теплічна плівка |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Да |
| Стан | Нове |
| Тип | Плівка |
| Форма | Рукав |
| Ширина плівки в розвороті | 300 см |
| Ширина рукава | 150 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 560 ₴






