
Сітка 30*30 пластикова 1.5х20 м (зелена) Колібрі сітка парканна садова
2 830 ₴
- Немає в наявності
- Код: СПК00007
+380 (66) 519-07-77
- +380 (50) 730-60-73
- +380 (67) 237-50-52
- +380 (67) 527-07-86
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Купуючи Сітку 30*30 пластмасова 1.5*20 метрів Ви отримуєте перевірена якість за доступною ціною
Ця сітка має осередки форми ромба розміром 30 мм. на 30 мм, ширина становить 1.5 метра, а довжина в рулоні 20 метрів.
Парканна сітка – це не цегляний паркан, не приївся всім – шифер, а просто екологічно чистий бар'єр з пластикової сітки, який поставить, приємну оку, кордон Вашій території.
Сітка виготовлена з високоякісного поліетилену, тому вона не іржавіє й не схильна до корозії. Застосування забірної сітки дуже різноманітне, позаяк Ви можете використовувати як на дачних ділянках, у садах і на клумбах, так і будівництва майданчиках, що окремо стоять приватних, територіях.
Щоб оформити замовлення, натисніть кнопку купити та заповніть всі дані для відправлення! Доставка здійснюється всіма транспортними компаніями за короткий термін.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Довжина комірки | 30 мм |
| Колір | Зелений |
| Матеріал | Поліетилен |
| Призначення сітки | Універсальна |
| Стабілізована до УФ-випромінювання | Так |
| Ширина комірки | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 200 см |
| Тип сітки | Універсальна |
| Ширина | 150 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 830 ₴




